خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام قالب صحیفه
خانه / سوالات آیین نامه اصلی جدید / نمونه سوالات آیین نامه اصلی ۹۹

نمونه سوالات آیین نامه اصلی ۹۹

نمونه سوالات آیین نامه ۹۹

 برای آشنایی شما عزیزان با سوالات آیین‌نامه اصلی و شرکت در آزمون‌های آنلاین، مجموعه‌ای کامل از سوالات جدید و آزمون آیین‌نامه رانندگی را با وسواس بالاو به طور کامل و دقیق فراهم نموده‌ایم‌.

نمونه سوالات آیین‌نامه اصلی جدید در سال ۱۳۹۹

برای جلوگیری از رخ دادن خطا و اشتباه و همچنین عدم اختلال در روند یادگیری هنرجویان، باید با توجه بیشتری، این نمونه سوالات را تنها از سایت‌های معتبر دریافت و مطالعه کرد. چون این روزها بسیاری از وب سایت‌ها اقدام به انتشار فایل نمونه سوالات آیین‌نامه کرده و آن‌ها را اغلب به صورت رایگان در اختیار شما‌ می‌گذارند که باتوجه به اشتباهات رایج در سوالات آن‌ها، منابع مفید و قابل اعتمادی نیستند.

سعی ما بر این بود که مجموعه‌ای جامع را از نمونه سوالات توسط مربیان و افسران با تجربه جمع‌آوری کرده و بررسی و اصلاح کنیم تا اشتباهات را به حداقل برسانیم. این مجموعه،نمونه سوالات آیین‌نامه اصلی را به صورت رایگان در اختیار شما قرار داده‌است. شما‌می‌توانید آن را با خیال راحت دانلود کرده و از کیفیت بالای آن لذت ببرید.

دانلود مهمترین و جدیدترین سوالات آیین نامه

 

برای ساده شدن کار شما، تهیه نمونه سوالات آییننامه می‌تواند بسیار موثر باشد.

بدون شک تقریبا در طول زندگی همه‌ی افراد پیش می‌آید که به دریافت گواهی‌نامه نیاز پیدا کنند. حتی اگر نخواهید یک راننده حرفه‌ای شده و یا به صورت مداوم رانندگی کنید.

از آنجایی که رانندگی مهارتی است که همه افراد باید از آن برخوردار باشند، پیش از هر اقدامی باید به سراغ دریافت آن بروید. با توجه به افزایش چشم‌گیر هزینه‌های دریافت گواهی‌نامه و شرایط مالی جامعه، بسیاری از افراد برای دریافت این مجوز اقدام نمی‌کنند. تمام تلاش این مجموعه بر آن است که پکیج جامعی از نمونه سوالات آیین‌نامه اصلی را بدون دریافت هزینه، در اختیار شما عزیزان قرار دهد.

نمونه سوالات آیین نامه اصلی با جواب، راهی برای کاهش هزینه‌های دریافت گواهی‌‌نامه است.

زمانی که منبع جامعی از نمونه سوالات آیین‌نامه اصلی را داشته باشید، دیگر نیازی به تهیه جزوات و کتاب نخواهید داشت. زمانی که شما این منبع ارزشمند را به همراه پاسخ نامه مجموعه‌ای از نکات ضروری را در اختیار داشته باشید، با کمی هوشمندی در طی کردن روند مطالعه، می‌توانید با کمترین هزینه ممکن و بدون نیاز به خدمات اضافی، برای آزمون آماده شده و برای بار اول در آزمون نمره قبولی را کسب کنید.

با استفاده از نمونه سوالات آیین‌نامه اصلی افسری جامع، تعداد مردودی‌ها کاهش خواهد یافت.

با توجه به اینکه آزمون آیین‌نامه اصلی بعد از کلاس های عملی انجام می‌پذیرد و اغلب هنرجویان زمان کافی برای مطالعه و خلاصه برداری از نکات ندارند و سوالات فنی هم به آن‌ها اضافه می‌شود، نیاز به استفاده از یک منبع حاوی نمونه سوالات آیین‌نامه اصلی بیشتر احساس می‌شود. از این رو داشتن چنین منبع کامل و جامعی   می‌تواند کمک شایانی به ساده‌تر شدن این مراحل برای افراد کند. همانطور که می‌دانید سطح سوالات امتحان آیین نامه اصلی بالاتر از مقدماتی آن است و تمرکز افراد در این مرحله از روند یادگیری بیشتر  روی مسائل عملی در رانندگی است، به همین دلیل ما نمونه‌هایی بسیار مناسب و خوب را از بانک سوالات آیین‌نامه اصلی با کمک مربیان و افسران با تجربه این عرصه جمع‌آوری کرده‌ایم و آن را به صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌دهیم.

سوالات آیین نامه ۹۹ - آزمون آیین نامه ۱۳۹۹
سوالات آیین نامه ۹۹ – آزمون آیین نامه ۱۳۹۹

 

موارد موجود در نمونه سوالات آیین نامه اصلی فنی سال ۹۹

علاوه بر مباحث آزمون مقدماتی، این مجموعه شامل سوالات بخش فنی نیز می‌باشد. شما با تهیه این مجموعه کامل می‌توانید با تکنیک های رانندگی و نکات مربوط به راننده، سوالاتی که مربوط به قوانین خیابان ها و جاده های بین شهری است، توضیحات تابلوها راهنمایی و رانندگی و حق تقدم و سوالات بخش فنی آشنا شوید.

طریقه مطالعه فایل pdf نمونه سوالات آیین‌نامه اصلی

با توجه به این که مباحث آزمون مقدماتی که در گذشته مطالعه کرده‌اید فراموش خواهند شد و مباحث موجود در آیین‌نامه اصلی سخت تر و وسیع تر خواهند شد، تنها راه چاره برای عبور از این چالش ها استفاده از مجموعه مناسبی از نمونه سوالات آیین‌نامه است. همچنین یکی از دلایل ایجاد استرس در بین آزمون دهندگان، نداشتن تسلط کافی در پاسخگویی به سوالات آیین‌نامه می‌باشد. از مزایای استفاده از این نمونه سوالات می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. مطالب فراموش شده یادآوری و مرور خواهند شد.
  2. با تکنیک های طرح سوال آیین‌نامه اصلی آشنا می‌شوید.
  3. نکات درون هر سوال را به طور کامل در یابید.
  4. آزمون و خطا انجام داده و اشتباهات خود را با این کار به حداقل برسانید.

 

سوالات مهم آیین نامه رانندگی در سال ۹۹

در این قسمت تعدادی از مهم‌ترین سوالات آیین‌نامه رانندگی سال ۹۹ را بارگذاری کرده ایم که تضمینی برای قبولی شما در امتحان آیین نامه است. مطالعه این مجموعه در تسلط بر سوالات آزمون راهنمایی و رانندگی بسیار موثر خواهند بود و کمک شایانی بر یادگیری نکات آیین‌نامه خواهد کرد.

مطالعه و مرور آن باعث افزایش تسلط بر مباحث آزمون آیین‌نامه رانندگی مقدماتی و اصلی می‌شود و شما می‌توانید پس از مطالعه این سوالات در جلسه امتحانات رانندگی با اطمینان بیشتری حاضر شده و موفق شوید.

نمونه سوالات مهم آیین نامه رانندگی

اگر زمان کافی برای مطالعه مباحث آزمون راهنمایی و  رانندگی ندارید و یا بارها در این آزمون شرکت کرده و قبول نمی‌شوید، با مطالعه سوالات مهم آیین‌نامه رانندگی می‌توانید در مدت زمان کوتاهی بر سوالات و مباحث آن مسلط شده و امتحان خود را با تسلط کافی، همراه با نتیجه موفقیت آمیزی پشت سر بگذارید. در واقع استفاده از نمونه سوالات مهم آیین‌نامه راهنمایی و رانندگی که به رایگان در اختیار شما قرار گرفته است می‌تواند موجب راحت‌تر شدن امتحان رانندگی برای شما شده و شما  بتوانید  با آسودگی در این آزمون‌ها قبول شوید.

 

جدیدترین نمونه سوالات مهم آیین‌نامه

برای تسهیل در قبولی و طی کردن مسیر آزمون و همچنین پاسخگویی بهتر به سوالات آن ، حتما سعی کنید تا با تعداد زیادی از مهم‌ترین نمونه سوالات آیین‌نامه رانندگی آشنا شوید.برای آشنایی بیشتر با این نمونه سوالات و مباحث، می توانید از طریق لینک بارگذاری شده در سایت، نمونه سوالات مهم آیین‌نامه رانندگی را به صورت رایگان دانلود کرده و از این مجموعه‌ به طور مناسب، استفاده کنید.

از آنجایی که مطالعه سوالات مهم آیین‌نامه به بررسی مهم‌ترین نکات فنی می‌پردازد و شما را از مطالعه منابع مختلفی مانند جزوات و کتب آیین‌نامه رانندگی با حجم بالا بی نیاز می‌کند، یکی از بهترین راه ها برای یادگیری نکات موجود در سوالات در کمترین زمان‌، دانلود و مطالعه مجموعه بی نظیر و کامل نمونه سوالات مهم آیین‌نامه راهنمایی و رانندگی است که در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است.

سوالات آیین نامه

امتیاز

User Rating: ۴٫۱ ( ۱۰ votes)

یک پاسخ بنویسید

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن