خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام قالب صحیفه
خانه / سوالات آیین نامه اصلی جدید / سوالات آیین نامه اصلی ۹۸ با جواب رایگان

سوالات آیین نامه اصلی ۹۸ با جواب رایگان

سوالات آیین نامه اصلی ۹۸ با جواب رایگان

سوالات آیین نامه رانندگی

یکی از نکات مهمی که هنگام تهیه سوالات آیین نامه رانندگی حتما باید به آن توجه داشته باشید، این است که سوالات در چه تاریخی طرح شده اند. توجه نکردن به تاریخ طرح سوالات آزمون، یکی از اشتباهات رایجی است که اغلب هنرجویان، هنگام تهیه سوالات آزمون آیین نامه رانندگی مرتکب می شوند و به خاطر همین کم دقتی، ممکن است شانس موفقیت در آزمون آیین نامه را به سادگی از دست بدهند.

جهت شرکت در آزمونهای آیین نامه رانندگی از لینک های زیر وارد بخش مورد نظر شوید :

آزمونهای آیین نامه اصلی

لازم است توجه داشته باشید که بانک جامع سوالات به عنوان مرجع آزمون های آیین نامه، در نظر گرفته می شود که هر سال تغییر می کند و بر روی سوالات آزمون آیین نامه تاثیر می گذارد. پس درصورتیکه سوالات مربوط به چند سال گذشته را تهیه کنید، قطعا این سوالات از کارایی لازم برخوردار نخواهند بود؛ چراکه همانطور که اشاره کردیم، سبک سوالات هر سال تغییر خواهد کرد.

بنابراین، با توجه کردن به تاریخ سوالات آیین نامه رانندگی، می توانید اطمینان حاصل کنید که سوالات آیین نامه، متناسب با آخرین تغییر بانک جامع سوالات طرح شده است.

سوالات آیین نامه اصلی ۹۸ رایگان

برای اینکه یک دیدگاه روشن نسبت به آزمون آیین نامه کسب کنید، می توانید از سوالات آیین نامه اصلی که بر روی بستر اینترنت به طور رایگان ارائه می شوند، بهره بگیرید. تهیه این سوالات، قبل از آزمون می تواند از این جهت مفید باشد که قبل از شرکت در آزمون آیین نامه، با شیوه نگارش سوالات آشنا شوید و برای شرکت کردن در آزمون آیین نامه، آمادگی کافی کسب کنید.

 

سوالات آیین نامه رانندگی ۹۸ با جواب

هنرجویان تنها ۲۰ دقیقه فرصت دارند تا به ۳۰ سوال مربوط به شناسایی تابلوهای راهنمایی و رانندگی، حق تقدم، مهارت راننده در مواقع خطر، قوانین مربوط به جاده و خیابان و علاوه بر این ها، سوالات مربوط به بخش فنی، پاسخ صحیح دهند.

 

نمونه سوالات آیین نامه اصلی نهایی

آزمون آیین نامه اصلی، توسط افسر راهنمایی و رانندگی گرفته می شود و شرایطی دارد که هنرجویان را به چالش می کشد. به عبارت بهتر، مانند آزمون مقدماتی، قانون ۲۰ دقیقه زمان برای پاسخ دادن به ۳۰ سوال، در آزمون اصلی نیز پابرجاست؛ علاوه براین، در آزمون اصلی، هنرجویان تنها مجاز به داشتن ۴ پاسخ نادرست هستند.

در این آزمون سطح سوالات بالاتر است و سوالات مربوط به بخش فنی نیز بیشتر خواهد بود. برای اینکه بتوانید به خوبی این آزمون را پشت سر بگذارید و در نهایت در این آزمون سر بلند شوید، تهیه نمونه سوالات آیین نامه نهایی را فراموش نکنید.

سوالات آیین نامه اصلی ۹۸

 

 

بسته طلایی سوالات آیین نامه اصلی

اگر برای شرکت کردن و قبولی در آزمون آیین نامه رانندگی، دچار نگرانی و استرس شده اید، ما به فکر شما بوده ایم و با بهره گرفتن از دانش و تجربه اساتید و مربیان فرهیخته در این زمینه، مجموعه جامعی از سوالات آیین نامه را برایتان تدارک دیده ایم.

بسته طلایی سوالات آیین نامه اصلی، شامل تمام نمونه سوالات طبقه بندی شده و کارشناسی شده ای است که شما برای کسب آمادگی در آزمون آیین نامه رانندگی، به آن نیاز دارید. پاسخ نامه سوالات، به طور مکرر توسط اساتید بررسی و در صورت نیاز ویرایش می شود در نتیجه می توانید مطمئن باشید که همواره بهترین و بروزترین نمونه سوالات را در اختیار خواهید داشت.

 

با نمونه سوالات آیین نامه، گواهینامه در دست شماست

برای اینکه بتوانید گواهینامه رانندگی تان را در دست بگیرید، لازم است در سه چالش پیروز شوید. چالش اول، شرکت کردن در تمام جلسات کلاس های تئوری و سپس قبولی در آزمون مقدماتی است.

پس از گذر کردن از اولین چالش، لازم است خود را برای موفقیت در چالش دوم آماده کنید. دومین چالش شما، شرکت کردن در تمامی کلاس های عملی و سپس قبولی در آزمون اصلی است. با پشت سر گذاشتن این دو چالش، نصف بیشتر راه را طی کرده اید و تنها با یک چالش دیگر روبرو هستید. سومین چالش، آزمون عملی است که اگر آن را با موفقیت به اتمام برسانید، گواهینامه در دست شما خواهد بود.

ما شما را در این چالش ها تنها نگذاشته ایم؛ شما با تهیه نمونه سوالات معتبر، می توانید به راحتی در دو چالش اولتان سربلند شوید؛ تنها کافیست به ما اعتماد کنید.

یک پاسخ بنویسید

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن