خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام قالب صحیفه
خانه / نمونه سوالات آیین نامه اصلی پایه یکم / نمونه سوالات آزمون آیین نامه اصلی پایه یک ۹۸

نمونه سوالات آزمون آیین نامه اصلی پایه یک ۹۸

نمونه سوالات امتحان آیین نامه پایه یکم ۹۸ به همراه پاسخنامه

برای دریافت گواهی نامه پایه یک نیاز به قبولی در آزمون آیین نامه وجود دارد. رانندگان پایه یک به منظور دریافت گواهی‌نامه پایه یک پیش‌تر بارها آزمون آیین نامه را پاسخ داده اند و تسلط نسبی بر آیین نامه دارند و نیازی نیست مجدد اقدام به مطالعه آیین نامه کنند. سوالی که پیش می‌آید آن است که چگونه می‌توان در کوتاه‌ترین زمان ممکن به سوالات آیین نامه پایه یک پاسخ داد.

نمونه سوالات آیین نامه پایه یک

بهترین شیوه برای مطالعه نمونه سوالات آیین نامه پایه یک آن است که بخش‌هایی که در سال‌های اخیر به آیین نامه اضافه شده است و نیاز به مطالعه جداگانه آن‌ها وجود دارد لازم است که به صورت مجزا خوانده شود.

این بخش‌ها شامل فرهنگ رانندگی و بخش امداد و نجات و بخش سوالات فنی ممکن است برای رانندگان نا آشنا باشد. به همین دلیل توصیه می‌ کنیم که این بخش‌ها را به صورت جداگانه دانلود کنید.

نمونه سوالات آزمون آیین نامه اصلی پایه یک

دانلود رایگان نمونه سوالات آیین نامه رانندگی پایه یکم

پیش از آنکه شروع به مطالعه سوالات آیین نامه رانندگی پایه یک کنید بهتر است یک بار با دانلود رایگان نمونه سوالات آیین نامه رانندگی یکی از نمونه‌هایی که در اختیارتان قرار می‌دهیم را به صورت جداگانه بررسی کنید. این سوالات به شما کمک میکند که جایگاه فعلی خود را مشخص کنید تا بتوانید برای مطالعه خود برنامه ریزی لازم را داشته باشید.

دانلود نمونه سوالات آیین نامه رانندگی پایه ۱

پس از دانلود نمونه سوالات آیین نامه پایه یک به چه روشی باید مطالعه را آغاز کنید؟ لازم نیست که مجدد همه آیین نامه را مطالعه کنید به این دلیل که پیش‌تر تسلط کافی بر سوالات پیدا کرده‌اید. بنابراین این پس از دانلود نمونه سوالات آیین نامه رانندگی پایه ۱ شروع به پاسخگویی به سوالات آزمون اول کنید.

آزمون اول را با حوصله و آرامش پاسخ دهید و سعی کنید به زمان توجهی نداشته باشید و پاسخنامه را به هیچ عنوان نگاه نکنید تا آزمون تمام شود. حتی اگر سوالی را بلد نباشید سعی کنید بر اساس دانش و تجربه و آگاهی خود پاسخ منطقی را علامت بزنید.

پس از پایان آزمون سوالات به دنبال بررسی پاسخنامه باشید و سوالاتی را که اشتباه پاسخ داده‌اید را روی یک برگه به صورت جداگانه یادداشت کنید. به سراغ آزمون بعدی بروید و همین روند را تکرار کنید.

پس از ۵ آزمون تسلط شما به حدی می‌رسد که می‌توانید ا در نظر گرفتن زمان آزمون‌های بعدی را پاسخ دهید. محدودیت زمانی قرار دهید و پس از پایان زمان سوالی که رسیدید را یادداشت کنید و محاسبه کنید که به چه مقدار زمان بیش‌تر احتیاج داشتید. اگر نتوانستید به همه سوالات پاسخ دهید لازم است که سرعت خود را به هر نحوی که میتوانید افزایش دهید.

نمونه سوالات آزمون پایه یکم

برای هنرجویانی که قصد دارند گواهی‌نامه پایه یک دریافت کنند قبولی در آزمون آیین نامه کار بسیار ساده‌ای است تنها کافیست نمونه سوالات آیین نامه پایه یک را دانلود کنید و چند آزمون را بررسی کنید تا قبولی تضمین شود.

جهت مشاهده آزمونها کلیک کنید

یک پاسخ بنویسید

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن