خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام قالب صحیفه
خانه / سوالات آیین نامه اصلی جدید / آزمون آیین نامه رانندگی ۹۹ – سوالات آیین نامه اصلی

آزمون آیین نامه رانندگی ۹۹ – سوالات آیین نامه اصلی

آزمون آیین نامه رانندگی ۹۹ – سوالات آیین نامه اصلی : Driving license test – questions in the main regulations

سه آزمون برای اخذ گواهینامه

سال‌هاست که برای اخذ گواهینامه دو آزمون عملی و کتبی از هنرجویان گرفته‌ می‌شود و امتحان آیین نامه راهنمایی و رانندگی این روزها به صورت سه مرحله‌ای اجرا می‌شود. در این سه مرحله در ابتدای آشنایی شما با نمونه سوالات آزمون آیین نامه رانندگی و آگاهی‌های ابتدایی از عملکرد ماشین و خیابان و قوانین و مقررات؛ اولین چالش پیش رو آمادگی برای آزمون مقدماتی در نظر گرفته شده است.

پس از گذراندن آزمون مقدماتی به سمت یادگیری عملی پیش می‌روید اما به یاد داشته باشید که هنوز آزمون اصلی در پیش است. تست سوالات آیین نامه اصلی را می‌توان مرحله پیش‌رفته آزمون مقدماتی دانست با این تفاوت که سوالات فنی آیین نامه در این بخش اضافه شده است. پس از آزمون اصلی باید از پس مرحله عملی برآیید تا موفق به اخذ گواهینامه شوید.

جهت شرکت در آزمونهای آیین نامه رانندگی ۹۹ از لینک های زیر وارد بخش مورد نظر شوید :

آزمونهای آیین نامه اصلی

چالش‌های پیش رو در امتحان آیین نامه رانندگی

چالش اول: آشنایی با سبک سوالات – آزمون آیین نامه رانندگی ۹۹

سوالات آزمون آیین نامه چارچوب مشخص و واضحی دارد. تقریبا همه افراد می‌توانند حدس بزنند که شیوه طرح سوالات چگونه است و از چه زاویه‌ای به مسائل نگاه شده است. اما نمی‌توان گفت که سوالات آزمون آیین نامه ساده است. به واقع حجم بالایی از موارد مشابه و حفظیات در کنار سوالات تحلیلی برای کسی که تجربه رانندگی ندارد و هیچ تصوری از این متون ندارد کار دشواری است.

مثل آن است که کسی تا به حال شنا نکرده باشد و هیچ وقت تن به آب نزده باشد اما از او در باره جزئیات تکنیک‌هایی سوال شود که قرار است انجام دهد. یا از او در مورد واکنش مناسب در زمان خطر بپرسد یا تجربیاتی را مورد سوال قرار دهد که هیچ‌گاه در واقع اتفاق نیوفتاده است و فرد تنها باید همه چیز را تخیل کند. این چالش بزرگی است که پیش پای هنرجویان قرار می‌گیرد.

کسی که تا به حال به عنوان یک راننده در چهارراه نبوده باید تصور کند که در این وضعیت است و تشخیص دهد که چه کسی حق تقدم دارد. در این چالش می‌توان سه دسته سوال را برشمرد که نسبت به هر کدام باید تمهیدات مناسب اتخاذ شود.

دسته بندی نمونه سوالات آیین نامه

دسته اول سوالات حفظی شامل علائم و تابلو و غیره است. برای به خاطر سپردن موارد حفظی در گام اول باید الگوهای مشترک را تا جایی که امکان دارد پیدا کنید. سپس بهتر است به سراغ نمونه سوالات مهم آیین نامه رانندگی بروید تا متوجه شوید که به چه شیوه‌ای سوال طرح می‌شود. در موارد زیادی دیده شده که فرد جمله به جمله کتاب و قوانین را حفظ می‌کند و هر چه بیش‌تر پیش می‌رود بیش‌تر گیج می‌شود.

باید توجه کنید که تست آیین نامه راهنمایی و رانندگی به صورت پرسش‌های چهارگزینه‌ای است سبک سوالات آزمون آیین نامه تقریبا در همه ادوار مشترک بوده؛ پس نیازی نیست که جمله به جمله حفظ کنید و ذهن خود را مشغول کنید. دسته دوم سوالات بخش تحلیلی و مفهومی است. تست آیین نامه راهنمایی و رانندگی شامل سوالاتی است که نیاز دارد تا سر جلسه امتحان شرایط و گزینه‌های موجود را تحلیل کنید.

تست آیین نامه راهنمایی و رانندگی

بهترین راه‌حل برای این سبک سوالات آن است که در آرامش پیش از آزمون اصلی آیین نامه به بررسی نمونه سوال امتحانات آیین نامه اصلی بپردازید آنقدر تمرین و تکرار کنید تا مباحث تحلیلی کاملا برای شما جا بیوفتد. مباحثی که اگر تسلط کافی بر آن نداشته باشید قطعا سر جلسه آزمون به مشکل بر می‌خورید. دسته سوم به سوالات تجربی مربوط می‌شود. می‌توان بخش سوالات فنی آیین نامه را در این دسته قرار داد. دلیل نام گذاری سوالات تجربی آن است که هر چه تجربه شما در رانندگی به صورت عملی و تجربی بالاتر می‌رود، توانایی و مهارت شما در پاسخگویی به این سوالات افزایش می‌یابد.

شما با تجربه جزئیات وسیله‌ای که با آن رانندگی می‌کنید برای پاسخ‌گویی به بسیاری از سوالات به مشکل نمی‌خورید. برای جمع‌بندی باید گفت که کلید موفقیت در چالش اول در اختیار داشتن نمونه سوالات آزمون آیین نامه رانندگی ۹۹ است. در صورتی که مجموعه مناسبی در اختیار داشته باشید بسیاری از قدم‌های دشوار برایتان ساده خواهد شد.

چالش دوم : غلبه بر استرس – آزمون آیین نامه رانندگی ۹۹

همانطور که می‌دانید پس از سن ۱۸ سالگی می‌توان برای اخد گواهینامه اقدام کرد. افرادی که سن کمی دارند و تجربه رانندگی نیز ندارند؛ شاید طی کردن مسیر رسیدن به گواهینامه پر استرس باشد. علاوه بر اینکه مشغله استرس‌های تحصیلی نیز در این سن زیاد است و افراد را آسیب پذیر می‌کند.

از طرف دیگر افرادی که در سنین بالاتر برای گرفتن گواهینامه اقدام می‌کنند اغلب سال‌هاست که از روزهای تحصیل و امتحان دادن‌هایشان گذشته و حضور سر جلسه امتحان را سال‌هاست که تجربه نکرده‌اند. این شرایط به شدت استرس زاست. تست آیین نامه راهنمایی و رانندگی آزمون دشوار و نفس‌گیری نیست اما پر چالش است. چالش‌هایی که برای برخی بیش‌تر مشکل‌ساز خواهد بود و باید برای رفع‌ آن تلاش کرد.

چگونه بر استرس تست آیین نامه راهنمایی و رانندگی غلبه کنیم؟

دو سلاح برای مقابله با استرس تست آیین نامه راهنمایی و رانندگی وجود دارد. سلاح اول بالا بردن مهارت است. سلاح دوم شبیه‌سازی شرایط آزمون. با در اختیار داشتن این دو سلاح می‌توانید دلایل بروز استرس را کم کنید و به مرور ذهن خود را آماده شرکت در آزمون کنید. بهترین راه در اختیار داشتن سوالات آزمون آیین نامه است.

در صورتی که شما نمونه سوالات آزمون اصلی آیین نامه را پیش رو داشته باشید و مجموعه این سوالات از ادوار مختلف را با پاسخ‌ نامه بررسی کنید خود را در شرایط آزمون قرار داده‌اید. پس راه مقابله با استرس آزمون آن است که آنقدر نمونه سوالات آزمون اصلی آیین نامه و آزمون مقدماتی را بررسی کنید تا هم مهارت شما بالا رود و هم شرایط آزمون را برای خود شبیه‌سازی کنید.

سوالات آیین نامه اصلی

چالش سوم : حفظ تمرکز – آزمون آیین نامه رانندگی ۹۹

داشتن تمرکز چه در حین مطالعه و همچنین سر جلسه آزمون حیاتی است. حفظ تمرکز مهارتی است که با تمرین و تکرار به دست می‌آید. پیشنهادی که به شما داریم آن است که در مدتی بیش از ۱۰ روز، هر روز به مطالعه موارد مربوط به تست آیین‌نامه اصلی بپردازید.

این کار را در آرامش و به دور استرس انجام دهید اما نه به این معنا که برای سرگرمی و بدون برنامه پیش روید. باید مطالعه را جدی و در راستای پاسخ‌گویی به سوالات آزمون آیین‌نامه انجام دهید. به مرور هر چه آشنایی شما با فضای آزمون آیین نامه چه به صورت کتبی و چه به صورت عملی زیاد شود، تمرکز شما نیز بالا خواهد رفت.

سرعت تمرکز می‌آورد!

راه‌کار دیگری که به شما پیشنهاد می‌دهیم شاید به نظر عجیب باشد اما این راه‌کار ریشه در مطالعات محققان در خصوص شیوه یادگیری مغز انسان دارد. بهتر است بدانید که تمرکز شما با بالا رفتن سرعت و تا حد مناسب فشار محیط بالا خواهد رفت.

در واقع زمانی که مجبور باشید در مدت زمان مشخصی یادگیری انجام دهید و یا به سوالات آزمون آیین نامه پاسخ دهید به طرز شگفت‌آروی تمرکز شما افزایش خواهد یافت و بالعکس زمانی که تست سوالات امتحان آیین نامه را بدون در نظر گرفتن زمان و در مدتی خیلی بیش‌تر از آنچه باید پاسخ دهید؛ ذهن شما به حاشیه و مطالب بی ربط فکر خواهد کرد و به سرعت تمرکز خود را از دست می‌دهید.

بنابراین به شما توصیه می‌کنیم که حتما زمان را در نظر داشته باشید. می‌دانید که تست سوالات آیین نامه اصلی در ۲۰ دقیقه پاسخ داده می‌شود. برای تمرین نمونه سوالات آزمون آیین نامه سعی کنید زمانی بیش از ۳۰ دقیقه را برای تمرین انتخاب نکنید. به این ترتیب به مرور شاهد افزایش تمرکز خواهید بود.

چالش چهارم : مدیریت زمان – آزمون آیین نامه رانندگی

مدیریت زمان برای تست آیین نامه راهنمایی و رانندگی در دو دسته بررسی می‌شود. مدیریت زمان سر جلسه امتحان و مدیریت زمان پیش از هر کدام از آزمون‌های رانندگی. باید برنامه ریزی درستی برای مطالعه داشته باشید تا زمان کم نیاورید.

سر جلسه آزمون نیز تنها راهی که می‌توان مطمئن شد که زمان کافی برای پاسخ به سوالات دارید، شرکت در آزمون‌های آزمایشی است. بهتر است پیش از شرکت در تست آیین نامه راهنمایی و رانندگی از منابع معتبر، آزمون‌های آزمایشی را دانلود کنید و در زمان مقرر یعنی ۲۰ دقیقه به سوالات پاسخ دهید. البته این کار را زمانی انجام دهید که تا حدودی تسلط بر سوالات دارید و اگر هنوز در حین یادگیری هستید می‌توانید زمان بیش‌تری برای بررسی سوالات اختصاص دهید.

زمان کم است و باید تمرین را زیاد کرد

۲۰ دقیقه برای پاسخ‌گویی به ۳۰ سوال یعنی زمانی در حدود ۴۰ ثانیه وقت برای پاسخ‌گویی به هر سوال به طور متوسط وجود دارد. ۴۰ ثانیه‌ای که برای برخی از سوالات کم است و برای برخی زیاد. برای پاسخ‌گویی به سوالات تحلیلی قطعا بیش از ۴۰ ثانیه زمان نیاز دارید.

در واقع خواندن متن سوال به تنهایی ۳۰ ثانیه وقت خواهد گرفت. بنابراین باید سوالاتی که کوتاه است و جواب حفظی دارد را با سرعت بالاتری پاسخ دهید تا زمان ذخیره شده برای سوالات تحلیلی باقی بماند. مدیریت صحیح زمان در تست آیین نامه راهنمایی و رانندگی میتواند یکی از راه‌های مؤثر در کنترل استرس باشد. اما در ادامه قصد داریم مدیریت زمان در حین مطالعه برای امتحان آیین نامه راهنمایی و رانندگی  را به شما آموزش دهیم.

چگونه زمان را برای مطالعه آزمون آیین نامه مدیریت کنیم؟

نکته اول آن است که امتحان مقدماتی را دست کم نگیرید. همانطور که می‌دانید دو مرحله تست آیین نامه راهنمایی و رانندگی به صورت چهارگزینه‌ای برگزار می‌شود. شما ابتدا با مطالعه کامل آیین نامه مقدماتی در همان آموزشگاه آزمون مقدماتی را پشت سر می‌گذارید و سپس به سراغ کلاس‌های عملی می‌روید. حجم مطالب مورد نیاز برای برای شرکت در آزمون مقدماتی زیاد است اما سطح سوالات پایین است و به سادگی به بسیاری از آنها می‌توان پاسخ داد.

پیش از آزمون مقدماتی فرصت کافی برای بالا بردن تسلط خود بر مطالب دارید اما به هیچ عنوان این زمان کافی و این آرامش فکری را در زمان آزمون اصلی نخواهید داشت. آزمون اصلی در خلال یادگیری عملی شما برگزار می‌شود، زمانی که بیش‌تر تمرکز خود را بر یادگیری مباحث عملی گذاشتید. به همین دلیل بسیاری از هنرجویانی که با توشه اندک از آزمون مقدماتی گذر کردند در آزمون اصلی به مشکل بر می‌خورند.

به شما پیشنهاد می‌کنیم در همان آزمون مقدماتی نسبت به دانلود نمونه سوالات آیین نامه اصلی اقدام نمایید و از همان ابتدا نمونه سوالات آیین نامه اصلی را مرور کنید. این کار هم شما را برای شرکت در آزمون مقدماتی آماده می‌کند و هم گذر از آزمون اصلی را برایتان ساده‌تر می‌کند. البته همانطور که می‌دانید بخش سوالات فنی در آزمون مقدماتی وجود ندارد. می‌توان تمامی آنچه به جز سوالات فنی آیین نامه لازم است را در حد کمال بدانید و تنها بخش سوالات فنی آیین نامه را کنار بگذارید که پیش از آزمون اصلی بررسی کنید. به این ترتیب حجم سوالاتی که باید بررسی کنید کم می‌شود و تمرکز و تسلط شما بالا خواهد رفت. باید بتوانید با در نظر گرفتن تمامی چالش‌ها برای مدیریت زمان خود در حین مطالعه اقدام کنید.

چالش پنجم: جمع‌آوری منابع و نمونه سوالات مورد نیاز – آزمون آیین نامه رانندگی

شرکت در هر آزمونی نیاز به در اختیار داشتن منابع تایید شده دارد. افسران با تجربه ما طی سال‌ها تجربه اقدام به جمع‌آوری بهترین نمونه سوالات مهم آیین نامه اصلی کردند تا همه آنچه لازم دارید را در اختیار شما قرار دهند.

متاسفانه افراد غیر متخصص بسیاری در فضای مجازی فایل سوالات را در اختیار هنرجویان قرار داده‌اند که پاسخ‌نامه آنها اشتباه است و تشخیص این مطلب برای هنرجویان کار بسیار سختی است. استفاده از چنین فایل‌های غیر معتبری نه تنها به یادگیری شما کمک نمی‌کند بلکه باعث خواهد شد که مطالب اشتباه در ذهن شما تثبیت شود و اصلاح آن نیز در زمان کوتاه دشوار است.

بهتر از از منابع معتبر نسبت به دانلود نمونه سوالات آیین نامه اقدام کنید تا مشکلی در یادگیری شما پیش نیاید. افسران با تجربه ما نسبت به طبقه بندی سوالات و ارائه بهترین نمونه سوالات آزمون اصلی آیین نامه اقدام کردند به نحوی که با بررسی تمام آنچه ما در اختیار شما می‌گذاریم، در صورتی که با برنامه درست و به شیوه مناسب مطالعه انجام گیرد قبولی در آزمون آیین نامه صد در صد خواهد بود.

چالش ششم : مقابله با فشار ناشی از تعدد آزمون‌ها – آزمون آیین نامه رانندگی

همانطور که در بخش مدیریت زمان گفته شد از نظر فشار ناشی از تعدد آزمون‌ها بخش آزمون اصلی سخت‌ترین چالش است. زیرا پیش از آن درگیر یادگیری مهارت‌های عملی رانندگی بودید و از آزمون مقدماتی نیز مدت نسبتا طولانی گذشته و اگر مطالعه عمیق انجام نشده باشد، فرصت برای جبران کم است.

بنابراین در درجه اول به شما پیشنهاد می‌کنیم که تسلط کافی را در همان آزمون مقدماتی به دست آورید و تنها بخش سوالات فنی آیین نامه را برای آزمون اصلی کنار بگذارید. اما اگر در حال حاضر از آزمون مقدماتی گذر کردید و چیزی به آزمون اصلی نمانده و مطالب بسیاری نیز از یاد شما رفته ناامید نشوید. افراد بسیاری نیز در موقعیت شما بودند که با پیگیری راه درست به نتیجه رسیدند.

زمان کمی تا آزمون مانده؟ بررسی نمونه سوالات آیین نامه تنها راه شماست

راه درست در این موارد دانلود نمونه سوالات آیین نامه است. باید نمونه سوالات آزمون اصلی آیین نامه را هر چقدر که می‌توانید بررسی کنید. ابتدا در آزمون اول زیاد به زمان توجه نکنید. سعی کنید تمام آنچه یادتان است را به کار ببرید و بر روی هر سوالی فکر کنید.

در حین پاسخگویی به هیچ عنوان به پاسخ نامه نگاه نکنید. حتی در آزمون اول اگر از ۳۰ سؤال به یک سؤال هم جواب ندادید هیچ اشکالی ندارد. مهم این است که روی هر سوالی فکر کرده‌اید و آن گزینه‌ای که به نظرتان منطقی بوده را علامت زده‌اید. تقریبا به فاصله نیم ساعت پس از اتمام آزمون اول اجازه دارید پاسخ‌نامه را ببینید. بهتر است زمان بررسی پاسخ‌نامه تمرکز داشته باشید و آماده یادگیری باشید.

به این دلیل که شما با توجه به کمبود زمان مطالعه یادگیری و بالا بردن تسلط را همزمان انجام می‌دهید. تک به تک سوالات را بررسی کنید و نکات  هر سوال را استخراج و یادداشت کنید. بدانید که با بررسی سوالات در حین یادگیری هستید و مطمئن باشید هر چقدر که  آزمون‌ها پیش می‌رود کار شما ساده‌تر می‌شود. ممکن است این کار در آزمون اول زیاد طول بکشد زیرا شما از پیش، مطالعه کمی داشتید و با بررسی پاسخ نامه همزمان فرآیند یادگیری اتفاق میافتد.

به سراغ آزمون دوم بروید و همین روند را تکرار کنید. کمی حوصله به خرج دهید. از آزمون سوم به بعد مفاهیم و نکات مشترک زیاد به چشم خواهد آمد و از آزمون ششم به بعد رسماً سوالات تکراری خواهید دید. هر چه تست آیین نامه راهنمای و رانندگی بیش‌تری را به صورت آزمایشی پاسخ دهید تسلط بالاتری بدست خواهید آورد.

هماهنگی بین آزمون‌های عملی و کتبی

هماهنگی بین آزمون‌ها یعنی تقسیم نیروی بین تست آیین نامه راهنمایی و رانندگی اصلی و عملی. شاید به نظر بیاید که این دو نمی‌تواند هپوشانی داشته باشد اما این تصور اشتباه است. زمانی که کلاس‌های عملی شروع می‌شود سعی کنید تمامی مطالبی که خوانده‌اید را به یاد بیاورید.

به تابلوها توجه ویژه‌ای داشته باشید. مطمئن باشید اگر یک تابلو را به عینه ببینید و مفهوم آن را در موقعیت درک کنید دیگر نیازی نیست پیش از آزمون کتبی آن‌را حفظ کنید زیرا در ذهنتان تثبیت شده است. هنگامی که به چهارراه می‌رسید در حالت عملی حق تقدم‌ها را بررسی کنید و از مربی کمک خواهید تا مطالب کتبی در شرایط عملی مرور شود. حتما چندین بار کاپوت ماشین را بالا بزنید و موارد اولیه‌ای که مربوط به سوالات فنی آیین نامه می‌‌شود را مرور کنید. به این ترتیب لازم نیست شرایط را تخیل کنید بلکه فرصت خواهید داشت تا شرایط را تجربه کنید و در عین حال برای آزمون کتبی آمادگی لازم را بدست آورید.

چالش هفتم: رسیدن به بهترین عملکرد در روز امتحان – آزمون آیین نامه رانندگی ۹۹

چالش مهم هفتم زمانی است که روز تست آیین نامه راهنمایی و رانندگی فرارسیده؛ باید برنامه ریزی برای مطالعه طوری باشد که نقطه ماکزیمم عملکرد شما در روز آزمون اتفاق بیوفتد. نه زودتر و نه دیرتر. در واقع هنرجویان بسیاری هستند که می‌گویند که یک هفته پیش از آزمون اصلی عملکرد بهتری در پاسخ‌گویی به سوالات داشته‌اند و سر جلسه بسیاری از مطالب به دلیل فاصله زمانی طولانی از بهترین عملکردشان فراموش می‌شود.

به همین دلیل توصیه می‌کنیم طوری برنامه ریزی کنید که یک تا دو روز قبل از آزمون به نقطه ماکزیمم آمادگی برسید. این کار با بررسی مستمر نمونه سوالات آزمون اصلی آیین نامه ممکن است. مداوم و تحت فشار و با در نظر گرفتن زمان به آزمون‌های آزمایشی آیین نامه پاسخ دهید.

به این ترتیب می‌توانید سر جلسه بهترین عملکرد را داشته باشید. برخی هنرجویان به دلیل ترسی که از سوالات فنی آیین نامه دارند، پیش از آزمون مقدماتی این مطالب را بررسی می‎‌کنند. توصیه ما این است که به جای این کار تسلط خود را بر مطالب مورد نیاز در همان آزمون مقدماتی بالا ببرید و سوالات بخش فنی را در حین آموزش عملی یادبگیرید. هر کاری را به وقت خودش انجام دهید. برای رسیدن به بهترین عملکرد باید بهترین منابع را در اختیار داشت. باید نسبت به دانلود نمونه سوالات آیین نامه رانندگی از سایت معتبر اقدام نمایید تا بهترین سوالات در اختیار شما قرار گیرد.

بهترین نمونه سوالات آزمون آیین نامه رانندگی

این هفت چالش یا به اصطلاح هفت خان رستم همان راهیست که همه افرادی که گواهینامه می‌گیرند طی می‌کنند. اما به راستی همه افراد حس دشواری این چالش‌ها را درک نمیکنند زیرا مسیر مناسبی را برای رسیدن به هدف تعیین کرده‌اند.

بهترین نمونه سوالات آزمون آیین نامه رانندگی ۹۹ را در اختیار داشته‌اند و در زمان مناسب مطالعه کردند و توانستند بدون کوچکترین فشاری این هفت چالش را پشت سر بگذارند. همه افراد در هر سنی و هر سطحی می‌توانند این هفت چالش را پشت سر بگذارند فقط کافیست بهترین منابع و بهترین راهنما را برای ادامه راه خود انتخاب کنید. اگر زمان کافی برای مطالعه در اختیار ندارید به هیچ عنوان ناامید نباشید.

واقعیت آن است که آزمون آیین نامه مانند تمامی آزمون‌هایی از این دست هر سال سوالات مشابه زیادی دارید و در واقع مفایم و نکات طی سال‌هاست تثبیت شده‌اند. بنابراین عجیب نیست که تنها با بررسی نمونه سوالات معتبر آیین نامه بتوانید از پس آزمون برآیید.

البته باید بهترین شیوه مطالعه را لحاظ کنید و نکته آخر آنکه نمی‌توان برای همه افراد یک نسخه در نظر گرفت و طبق آن پیش رفت. هر کسی شیوه خاص مطالعه خود را دارد و برای هر نفر راهکار منحصر به فردی برای موفقیت وجود دارد، اما افسران و مربیان با تجربه ما طی سالیان طولانی با مجموعه‌ای از اشتباهات هنرجویان مواجه شدند که با دسته بندی و راهنمایی موارد و خطاهای محتمل می‌توانند شما را در رسیدن به بهترین نتیجه یاری کنند.

2
یک پاسخ بنویسید

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
سوالات اصلیپیام Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
پیام
Guest
پیام

واقعا از مدیریت این سایت ممنونم. من چند روز پیش برای اولین بار توی امتحان اصلی شرکت کردم. هم سوالای آزمون مقدماتی و هم اصلی رو از روی این سایت خوندم.
شاید تعجب کنید اما سوالات آزمون اصلی عینا همین سوالایی بود که در ۳۵ ازمون آمده بود. توصیه من اینه که تابلوها رو خیلی دقیق بخونین.

سوالات اصلی
Guest
سوالات اصلی

برای امتحان اصلی روی فنیا زیاد حساب کن. اشتباه من برای بار اول این بود که سوالای فنی رو نخوندم اما بار دوم همه رو کامل خوندم و تونستم به همه سوالا درست جواب بدم. من امروز امتحان داشتم با دو تا غلط قبول شدم. توی آزمونای همین سایت شرکت کرده بودم ازتون ممنونم.